شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/8/10
ديدارمسئولان فدراسيون ووشو و اعضاي تيم ملي با آيت الله سيدحسن خميني؛ موفقيت هاي ووشو موجب افتخار ورزش ايران است
آيت الله سيدحسن خميني امروز چهارشنبه ميزبان مسئولان فدراسيون ووشو و اعضاي تيم ملي کشورمان  بود و موفقيت هاي ووشو را موجب افتخار ورزش ايران دانست.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ مسئولان فدراسيون ووشو و جمعي از مربيان و رزشکاران تيم ملي، امروز به ديدار آيت الله سيدحسن خميني رفتند و همچنين با حضور در مرقد امام راحل (ره) با آرمان هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي، تجديد ميثاق کردند.

آيت الله سيدحسن خميني در اين ديدار صميمانه با تبريک به مناسب قهرماني تيم ملي ووشوي بزرگسالان ايران در مسابقات جهاني روسيه، تصريح کرد: ورزش و به خصوص رشته هاي رزمي، حس توانمندي را در انسان ايجاد مي کند که اين حس مي تواند با نتايج مثبتي همراه شود و يا نتايج منفي در زندگي داشته باشد.

وي با اشاره به اينکه در ورزش هاي رزمي جلوه توانايي هاي افراد بيشتر است، افزود: در رشته هاي فردي، نتايج متعلق به خود افراد است و در نهايت افتخار به همه جامعه مي رسد.البته ورزشکاران بايد در نتايج عملکرد خود تامل کنند تا موجب فرو افتادن نشود.

ايشان با اعلام اين که ايران سراسر استعداد در زمينه هاي گوناگون است، توضيح داد:ورزشکاران بايد به قهرماني ها و مسيري که در آن هستند توجه کنند، چراکه الگويي براي جوانان هستند.

وي با تمجيد از عملکرد مديران فدراسيون ووشو، تاکيد کرد:موفقيت هاي متمادي نشان از برنامه ريزي، مديريت صحيح و اتحاد است و نتايجي که در مسابقات جهاني ووشو به دست آمد، کاري بزرگ و به يادماندني بود.

آيت الله سيدحسن خميني که شناخت عميقي از رشته هاي مختلفي ورزشي دارد، گفت: وقتي شما در رشته اي قهرمان مي شويد که يک کشور صاحب اصلي آن است، ارزش کار چند برابر مي شود و بايد از تلاش و صبر و حوصله اي که اهالي فدراسيون ووشو براي رسيدن به قله افتخار داشته اند، تقدير و تشکر کنم.

وي افزود: آنهايي که اهل ورزش باشند به خوبي مي دانند که اين قهرماني چه ارزشي دارد و قطعا تکرار آن در سال هاي آينده دشوارتر خواهد بود.

وي در پايان ابراز اميدواري کرد تا ووشوي ايران در سال هاي پيش روي، روند موفقيت هاي خود را تکرار کند.

دکترمهدي علي نژاد رئيس فدراسيون ووشوي ايران نيز در اين ديدار ضمن تشکر به منظور فراهم شدن اين ديدار، توضيحاتي از عملکرد و موفقيت هاي ووشوي کشورمان در سال هاي اخير ارائه کرد.